Zdravé dezerty a fitness dezerty mohou být dobré a zábavné

Zdravé dezerty si zamileujete – fakt 🙂 Objevila jsem tyto chuťově vynikající, ale přesto zdravé dezerty, ze kterých nemusíš mít výčitky. Když chceš zhubnout, je velmi náročné úplně odbourat to nejhorší z tvého jídelníčku – sladké, zejména pro milovníky všemožných sladkostí a čokolády. Udělej si radost a ochutnej tyto zdravé dezerty a už nebuděš mít potřebu vracet se ke tvým zlozvykům v podobě nezdravého stravování. Pokud hubneš s radostí, jde to lépe. Fitness dezerty jsjou jako droga.

Zdravé dezerty a fitness dezerty nejen pro sportovce

Cílem je nahradit cukr ve sladkých dezertech tak, aby vám stále chutnali a přitom nebyli kalorické. Zdravé dezerty obsahují alternativy cukru, jako je stévie, flavdrops, příp. med nebo ovoce, které také věrohodně osladí spoustu dezertů.

Pro sportovce a aktivní lidi přidávám do svých receptů na fitness dezerty protein pro dodržení vašeho doporučeního denního příjmu bílkovin, což by mělo mýt 2g bílkovin na 1kg vaší tělesné hmotnosti. Více rad a tipů na zdravé stravování najdete ZDE.

Fitness dezerty si dávám jako zdravou svačinu nebo jako fitness jídlo po cvičení. Navíc si můžeš zdravé dezerty upéct o víkendu, dát do lednice a pak si jich celý týden užívat! Zůstávají dlouho čerstvé, takže máš o starost se zdravou svačinou méně! 🙂

Summary
recipe image
Recipe Name
Zdravé dezerty
Author Name
Published On
Preparation Time
Cook Time
Total Time